قوانین و شرایط استفاده


در صورتی که از بازی های گروه ویمو استفاده میکنید. با قوانین و شرایط این صفحه موافقت کرده اید. در ادامه قوانین و شرایط استفاده از بازی کوئیز بتل و عمودنی به شرح زیر است.

قوانین و شرایط استفاده

قوانین و شرایط استفاده


در صورتی که از بازی های گروه ویمو استفاده میکنید. با قوانین و شرایط این صفحه موافقت کرده اید. در ادامه قوانین و شرایط استفاده از بازی کوئیز بتل و عمودنی به شرح زیر است.

قوانین و شرایط استفاده

قوانین و شرایط بازی های گروه ویمو

کوئیز بتل و عمودنی: یک بازی سوال جوابی رقابتی  هست جهت استفاده از بازی باید با قوانین و شرایط که به شرح زیر است موافقت کرده اید. استفاده شما از بازی به معنای تایید قوانین بازی است.​ در بازی بخش از قوانین را مطالعه کردید. در ادامه قوانین بازی را به صورت کامل توضیح خواهیم داد. این قوانین فقط شامل بازی های گروه ویمو خواهد بود. این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

کاربر گرامی ، ضمن سپاس از انتخاب بازی کوئیز بتل و عمودنی لازم است پیش از استفاده از این بازی ها توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، گروه ویمو جوایز خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه به حساب شما واریز خواهد کرد و شما به عنوان کاربر این بازی ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

گروه ویمو ، سازنده بازی کوئیز بتل و عمودنی  در صورت مشاهده هر گرونه اقدام غیر متعارف برای دسترسی به جوایز نقدی ، سکه ، خرید ، ورود ، اشتراک ویژه یا اختلال در سیستم  و… این حق را دارد این اقدامات غیر مجاز را متوقف و در ادامه حساب کاربر را به صورت دائمی یا موقت مسدود سازد.

1- گروه ویمو این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی کاربر به بعضی از قسمت های بازی بطور دائم یا موقت شود.

2- کاربر موظف به رعایت ده بند دلایل مسدود شدن یک حساب کاربری که در بخش سوالات متداول قرار گرفته میباشد (www.vimooapps.ir/qb-help​) در غیر این صورت گروه ویمو حق مسدود سازی حساب کاربر به صورت دائمی یا موقت را دارد.

3- کاربر برای نقد کردن جوایز خود به یک شماره کارت فعال نیاز دارد. درصورتی که شماره کارت اشتباه وارد شود یا کارت بانکی کاربر غیر فعال یا بطور کلی دردسترس نباشد مسئولیت واریز نشدن جوایز برعهده کاربر است.

4- گروه ویمو جهت واریز جوایز به حساب مقصد کارمزدی معادل 10000 ریال از کیف پول کاربر کسر خواهد کرد.

5- کاربر موظف است قبل انجام هر بازی دسترسی به اینترنت خود را بررسی کند. درصورت ثبت نشدن امتیاز ، سکه و … به دلیل قطعی اینترنت یا خاموش کردن اینترنت توسط کاربر یا خارج شدن کاربر در هنگام رقابت از بازی گروه ویمو هیچ گونه مسئولیتی جهت رسیدگی به این موارد و جبران خسارت ندارد.

6- کاربر بازی موظف به بروزرسانی و استفاده از آخرین نسخه بازی است درصورتی که خطا یا اختلالی در نسخه های قدیمی در حساب کاربر یا روند بازی پیش آید مسئولیت برعهده کاربر است.

7- درصورتی که جواب سوالی به اشتباه در سیستم ثبت شده باشد و این مورد ثابت شود گروه ویمو موظف به برگشت دادن 25 درصد از سکه ورودی کل پلن انتخابی کاربری که گزارش را ثبت کرده است می باشد.

8- در صورت موفق بودن پرداخت کاربر و کسر شدن مبلغ محصول و شارژ نشدن کیف پول کاربری در بازی ، گروه ویمو تنها موظف به رسیدگی درخواست کاربرانی است که شماره تراکنش یا توکن خرید دارند و درخواست خود را از طریق بخش پیگیری تراکنش مالی یا ایمیل پشتیبانی ثبت کرده باشند.

9- در تمامی لیگ های بازی درصورت برابر شدن امتیاز دو کاربر باهم برنده لیگ کاربری است که در جدول برندگان در بالاتر قرار گرفته است و جایزه به هر دو کاربر تعلق نخواهد گرفت. به صورت مثال در جایگاه دوم جدول اگر دو کاربر امتیاز 100 را کسب کرده باشد دو رتبه دوم نخواهیم داشت.  کاربر اول رتبه دوم و کاربر دوم رتبه سوم را کسب خواهد کرد. گروه ویمو موظف بر ایجاد رقابت در لیگ های برگزار شده است. کاربران موظف بر رعایت قوانین لیگ که در پنجره (دیالوگ) قبل از ورود به لیگ نمایش داده می‌شود هستند. در صورتی که جوایز لیگ ریال نباشد و جوایز دلار ، پوند ، یورو و … جوایز با نرخ تعیین شده ارز در پنجره (دیالوگ) لیگ به حساب کاربران واریز (معادل ریالی جایزه) خواهد شد.

10- کاربرانی که زیر 18 سال دارند و حساب بانکی ندارند بر خلاف بازی عمودنی از حساب بانکی سرپرست خانواده میتوانند استفاده کنند یا با وارد کردن شماره همراه خود در بخش شماره کارت تنها شارژ یا اینترنت معادل مبلغ کیف پول خود دریافت خواهند کرد.

11 – درصورتی که کاربر اسم نامناسب برای حساب کاربری خود در بازی انتخاب کند گروه ویمو حق دارد حساب کاربر را به صورت موقت با یک زمان مشخص مسدود سازد و در صورت عدم توجه کاربر به اخطار بازی حساب کاربری کاربر به صورت دائمی مسدود خواهد شد.

12- گروه ویمو از پاسخ به ایمیل ها یا تیکت هایی که با محتوای توهین آمیز است معذور است و هیچ مسئولیتی جهت ارسال پاسخ به این کاربران را ندارد.

13 – کاربرانی که به دلیل یکی از ده بند شرایط مسدود شدن یک حساب کاربری (www.vimooapps.ir/qb-help​) که در این لینک در دسترس است مسدود شوند و توسط بلاکر بازی متخلف شناسایی شوند به صورت دائمی یا موقت مسدود خواهند شد و تنها پس از اتمام زمان تعلیق بیست روزه و به اتمام رسیدن محرومیت کاربر مجاز به ارسال درخواست رفع انسداد حساب کاربری از طریق تیکت یا ایمیل را دارد. گروه ویمو موظف به آزاد سازی حساب کاربری است که ثابت شود به اشتباه توسط بلاکر بازی مسدود شده است. پس از ثبت درخواست توسط کاربر و بررسی حساب توسط گروه ویمو درصورت عدم ثبت گزارش تخلف بر روی حساب کاربری و رعایت شدن  تمامی بند های قوانین و شرایط بازی های گروه ویمو ، گروه ویمو موظف به آزاد سازی حساب کاربر و افزودن 50 سکه برای هر روز مسدودیت به غیر از بیست روز تعلیق می‌باشد و درصورتی که کاربر در هنگام فعال بودن تمرین سکه‌دار مسدود شود و درصورتی که حساب کاربر از حالت مسدودیت آزاد شود گروه ویمو موظف به فعال سازی مجدد تمرین سکه دار به مدت چهار روز می‌باشد. 

14 – گروه ویمو تنها موظف به رسیدگی حساب های مسدود شده ای است که توسط کاربر پس از اتمام زمان تعلیق توسط ایمیل یا تیکت درخواست خود را ثبت کنند.

15 – تمامی متون ، طرح های گرافیکی ، رابط کاربری ، رابط بصری ، صوت های داخل بازی ، عکس های بازی و در مجموع محتوا  متعلق به گروه ویمو می‌باشد. بنابراین استفاده از لوگو و نماد تجاری این بازی ها ممنوع است.

16 – استفاده از هر نسخه دیگری به غیر از نسخه رسمی بازی نسخه های مود شده یا کرک شده و دانلود شده از وب سایت های غیر از گوگل پلی ، کافه بازار ، مایکت و وب سایت رسمی گروه ویمو غیر مجاز است و باعث مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد.

17 – برای حفظ امنیت بیشتر از کیف پول کاربری از وارد شدن به حساب کاربری در دستگاه های متفرقه جددا خودداری کنید. از در اختیار گذاشتن رمز حساب کاربری خود به دیگرا جددا خودداری کنید. درصورت وارد شدن فرد دیگری به حساب کاربری و تعویض شماره کارت یا حساب بانکی و درخواست واریز وجه در بازی عمودنی واریزی شما به دلیل هم نام نبودن شماره حساب بانکی و حساب کاربری در حالت نقص اطلاعات بانکی قرار خواهد گرفت و امکان رفع این مشکل از سمت پشتیبانی امکان پذیر است اما در بازی کوئیز بتل بدون توجه به نام حساب کاربری مبلغ جایزه واریز خواهد شد و گروه ویمو مسئولیتی جهت جبران خسارت و بازگشت وجه به کیف پول کاربر ندارد.

18- کاربرانی که در بازی عمو دنی مسدود شده باشند قادر به استفاده بازی کوئیز بتل نیستند و برعکس و حساب کاربر در هر دو بازی مسدود خواهد شد.

19 – سوسیالیسم ​، سطح سختی بازی برای کاربران متفاوت است. بعد از فعالیت در بازی ، بازی نسبت به سطح اطلاعات شما تغییر خواهد کرد و سخت یا آسون‌تر خواهد شد. سطح سختی بازی برای همه یکسان نیست و تغییر خواهد کرد. این سیستم ، تعادل نسبی نسبت به یک کاربر نوجوان و یک فرد بالغ را برقرار خواهد کرد. 

20 – هر کاربر حقیقی مجاز به داشتن تنها یک حساب کاربری در بازی است. درصورتی که کاربر با یک دستگاه چندین حساب کاربری بساز گروه ویمو این حق را دارد که هیچ وجه برای وی واریز نکند و تمامی حساب های کاربری ساخته شده را به صورت دائمی مسدود سازد.

21 – گروه ویمو این حق را دارد تا درصورت مشاهده “هرگونه” فعالیت مشکوک و غیر عادی در حساب کاربر ، حساب کاربری وی را به صورت دائم یا موقت مسدود سازد.

حریم خصوصی کاربران در بازی کوئیز بتل و عمودنی :

سیاست نامه حریم شخصی کاربران بازی عمو دنی و کوئیز بتل وقتی که در بازی عمودنی یا کوئیز بتل حساب کاربری می سازید و از خدمات ما استفاده می کنید به این معناست که به ما در قبال اطلاعات خود اعتماد میکنید. علاوه بر اطلاعات حساب کاربری اطلاعات دیگر از جمله پروتکل اینترنت و نوع شبکه اطلاعاتی از جمله ابعاد صفحه نمایشگر ، نسخه اندروید دستگاه ، اطلاعات مهم دستگاه هنگام وقفه ها (کرش) شامل میزان کل رم و … دریافت می شود.
از این اطلاعات چه استفاده ای میشود ؟
ما از این اطلاعات برای حفظ ، توسعه و ارتقای کیفیت خدمات و محصولات خود استفاده می کنیم. داده های تجمیع شده به شکل مستمر مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرند و جهت کمک و بهبود کیفیت خدمات بازی عمو دنی استفاده می شوند. 
افشا به اشخاص ثالث :
اطلاعات شخصی کاربران به هیچ عنوان در اختیار افراد،شرکت ها ، شرکت های تبلیغاتی یا سایر قرار نخواهد گرفت.
تغییرات این سند :
مطالب ذکر شده در این سند دائمی نیستند و ممکن است با تغییر در سیاست های بازی های گروه ویمو دستخوش تغییر و تجدید نظر شوند. در صورتی که این تغییرات مهم باشند ، از طریق حساب کاربری به همه کاربران اطلاع داده خواهد شد.